Sonova Hakkında

Merkezi Stäfa, Ä°sviçre'de bulunan Sonova, yenilikçi işitme sağlığı çözümlerinin önde gelen tedarikçilerinden biridir. Müşterilerimize birçok kanal üzerinden ulaşırız. Bu çeşitlilik müşterilerimizin, bireysel ihtiyaçlarına en uygun şekilde geniş çözüm yelpazemizden (işitme cihazları, koklear implantlar, kablosuz iletişim ürünleri, dijital çözümler ve profesyonel işitme hizmeti) faydalanmalarını sağlar. 

1947 yılında kurulan grup, dünya çapında 100'ü aşkın ülkede faaliyet göstermektedir; kendini işine adamış 18.100'in üzerinde çalışandan oluşan bir iş gücüne sahiptir ve 2023/24 mali yılında 3,6 milyar CHF satış yapmış ve 610 milyon CHF net kâr elde etmiştir. Sonova tüm işletmeleri genelinde, herkesin işitmekten keyif aldığı ve bu sayede sınırlamaların olmadığı bir yaşam sürdüğü bir dünya vizyonunun peşinden gitmektedir.

A House of Brands

Hearing Instruments

İşitme sağlığının itici güçlerinden biri olarak başarıyı, teknolojilerimizin tüketicilerin iletişim kurma kabiliyetleri ve hayattan aldıkları keyif üzerindeki olumlu etkisi üzerinden ölçeriz.

Audiological Care

Dünyanın en büyük mağaza ağlarından biri aracılığıyla teknolojik anlamda en gelişmiş çözümlerle, sınıfının en iyisi hizmet ve uzmanlık sunarız.

Tüketici İşitmesi

Sonova Tüketici İşitmesi, gerçek kablosuz segmentinde birinci sınıf kulaklıklar ve işitme sistemlerinin yanı sıra Sennheiser markası altında odyofil kulaklıklar, iyileştirilmiş işitme çözümleri ve ses çubukları sunar.

Cochlear Implants

Advanced Bionics olarak, en ileri derecede işitme kaybı yaşayan insanların hayatlarını iyileştirmek adına koklear implant sistemlerimizi devamlı olarak geliştirmeyi taahhüt ederiz.

Sonova Facts
 • >1.800

  toplam patent ve tasarım hakkı sayısı

 • 100'ü aşkın

  ülke

 • 18.100'i aşkın

  çalışan

 • 3,6 milyar

  CHF satış, 2023/24

Kariyer

Bizimle anlam yaratın

Sonova'da çalışmalarınız, insanların hayatlarını dönüştürmeye yardımcı olabilir. Yenilikçi işitme sağlığı çözümlerinin önde gelen tedarikçilerinden biri olarak, sadece ürünler üreten bir şirket değil, aynı zamanda insanların sesin keyfini deneyimlemelerine yardımcı olmayı kendine görev edinmiş bir ekibiz. Kullanıcılarımızın, sınırlamaların olmadığı bir hayatın keyfini sürebilmeleri için her gün ses teknolojisinin sınırlarını zorluyoruz. 

Dünyanın her yerinden yetenekli ve kendini adamış çalışanlarımız, kendilerinden büyük bir şeye, anlam yaratmaya katkıda bulunduklarının farkındalar.

Bizimle iletişime geçin

Sonova Duyu Sistemleri

Abide-i Hürriyet Cd No:211 D: blok k 5
34381 Şişli/Istanbul/
Türkiye
Sonova (@SonovaCareers)

İletişim Formu