אודות Sonova

Sonova, שמשרדיה הראשיים שוכנים ב-Stäfa שבשווייץ, היא ספקית מובילה של פתרונות חדשניים לטיפול בשמיעה. אנו מגיעים אל הצרכנים שלנו במספר ערוצים, שונות זו מאפשרת להם ליהנות ממגוון הפתרונות הרחב שלנו - מכשירי שמיעה, שתלי שבלול, מוצרי תקשורת אלחוטית, פתרונות דיגיטליים, וטיפול אודיולוגי מקצועי - בדרך המתאימה ביותר לצרכים המסוימים שלהם. 

הקבוצה, שנוסדה בשנת 1947, נמצאת כיום ביותר מ-100 ארצות ברחבי העולם, כוללת כוח עבודה של יותר מ-17,500 עובדים מסורים ויצרה מכירות של 3.7 מיליארד פרנק שווייצרי בשנת הכספים 2022/23 בנוסף לרווח נקי של 270 מיליון פרנק שווייצרי. לרוחב כל התחומים העסקיים Sonova שואפת לקיים את החזון שלה לעולם שבו כולם נהנים מהשמחה שבשמיעה וכתוצאה מכך מקיימים חיים ללא מגבלות.

A House of Brands

Hearing Instruments

ככוח מניע בטיפול בשמיעה, אנו מודדים את ההצלחה באמצעות ההשפעה החיובית שיש לטכנולוגיות שלנו על היכולת של הצרכנים לתקשר וליהנות מהחיים.

Audiological Care

אנו מספקים את השירות והמומחיות הטובים ביותר מסוגם ביחד עם הפתרונות המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית, באמצעות אחת מרשתות החנויות הגדולות ביותר בעולם.

Consumer Hearing

Sonova Consumer Hearing מציעה אוזניות ואביזרי שמיעה איכותיים בפלח שוק האביזרים האלחוטיים באמת, בנוסף לאוזניות לחובבי מוזיקה, פתרונות שמיעה משופרים ומקרני קול תחת המותג Sennheiser.

Cochlear Implants

ב-Advanced Bionics, אנו מחויבים לפיתוח מתמשך הרציף של מערכות שתלי השבלול שלנו כדי לשפר את חייהם של אותם אנשים עם אובדן השמיעה המשמעותי ביותר.

Sonova Facts
 • >1,800

  מספר כולל של מטופלים וזכויות עיצוב

 • ‎100+‎

  ארצות

 • ‎18,100+‎

  עובדים

 • 3.6 מיליארד

  פרנק שווייצרי שווי מכירות בשנים 2023/24

הזדמנויות תעסוקה ב Sonova

צרו תחושות ביחד איתנו

ב-Sonova, העבודה שלכם יכולה לעזור לשנות את החיים של אנשים. כספקית מובילה של פתרונות חדשניים לטיפול בשמיעה, אנו לא רק חברה שמייצרת מוצרים, אנחנו צוות במשימה שמטרתו לעזור לאנשים לחוות את ההנאה שבשמיעה. בכל יום, אנו מותחים את הגבולות של טכנולוגיית שמע כדי שהלקוחות שלנו יוכלו ליהנות מחיים ללא מגבלות. 

העובדים המוכשרים וחדורי המחויבות שלנו בכל רחבי העולם יודעים שהם תורמים למשהו שגדול מהם - הם יוצרים תחושה.

יצירת קשר

סונובה ישראל בע"מ

נתיב האור 1 פארק מדעי החיים
3508510 חיפה
Israel

1-700-500-315

Sonova (@SonovaCareers)

טופס יצירת קשר עם Sonova