Direkt zum Inhalt

„Sonova“ naudoja slapukus ir socialinės medijos papildinius

SLAPUKAI

Savo internetinėje svetainėje naudojame slapukus. Slapukai – tai maži failai, skirti informacijai apie lankytoją rinkti. Juos saugo daugelis interneto naršyklių. Tokie failai padeda „Sonovai“ pritaikyti savo internetinius pasiūlymus prie jūsų poreikių. Slapukai suteikia informacijos apie jūsų interneto naršyklės nustatymus, vietovę, taip pat atskleidžia, kokio tipo prietaisu jūs naudojatės, naršydami internetinėje svetainėje, ir pan. Be to, slapukai gali nurodyti, kuriose kitose internetinėse svetainėse lankotės. Ši informacija dar gali būti panaudojama, teikiant jums matomą „Sonovos“ internetinės svetainės turinį. Slapukai taip pat padeda įmonei išsiaiškinti, kam jūs teikiate pirmenybę naršydami ir kokie produktai jus domina. Patys slapukai tiesiogiai neatskleidžia jūsų tapatybės, tačiau, jums užsiregistravus „Sonovos“ internetinėje svetainėje, ši bendrovė gali susieti jus su ankstesne jūsų elgsena svetainėje.

Vieni mūsų internetinėje svetainėje naudojami slapukai yra nustatyti mūsų pačių, o kiti – trečiųjų šalių, veikiančių „Sonovos“ vardu. Mūsų naudojami trečiųjų šalių slapukai suteikia galimybę individualiai pritaikyti reklamą prie jūsų poreikių. Dėl to galite matyti „Sonovos“ reklamą su ja nesusijusiose svetainėse, kuriose naršote.

Jeigu nenorite pasinaudoti slapukų teikiamais privalumais, pasitelkdami savo interneto naršyklės žinyno funkciją, galite gauti instrukcijas, kaip pašalinti jau esančius slapukus arba atsisakyti naujų. Jūs turite galimybę išsiaiškinti, kaip užblokuoti visus naujus slapukus savo interneto naršyklėje, taip pat galite sužinoti, kokius konfigūracinius žingsnius reikia atlikti, norint gauti pranešimus apie naujus slapukus. Labai naudingos informacijos apie slapukus rasite interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.

Mūsų internetinėse svetainėse gali būti naudojamasi „Google Analytics“, „Google, Inc.“ („Google“) teikiamomis svetainės analitinėmis paslaugomis. „Google Analytics“ taip pat naudoja slapukus, padedančius internetinei svetainei analizuoti, kaip svetainėje lankosi skirtingi asmenys, besinaudojantys įvairiais prietaisais. Slapuko sugeneruota jūsų elgsenos svetainėje informacija persiunčiama ir saugoma „Google“, įskaitant JAV esančius serverius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google Analytics“, spauskite čia. Galite nesutikti, kad „Google Analytics“ jus sektų ateityje, atsisiųsdami ir įdiegdami savo naudojamos interneto naršyklės papildinį „Google Analytics Opt-out“ .

SOCIALINĖS MEDIJOS PAPILDINIAI

Socialinės medijos papildiniai yra tam tikrų „Sonovos“ interneto svetainių dalis. Jie skirti socialinės medijos teikėjams (toliau vadinamiems „teikėjais“), tokiems kaip „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Google+“ ir „YouTube“. Kai, lankydamiesi svetainėje, paspaudžiate tokį papildinį, jūsų interneto naršyklė prisijungia prie atitinkamo socialinės medijos serverio. O teikėjas žino, kad jūs, prieš apsilankydami socialinės medijos tinkle, naršėte mūsų internetinėje svetainėje. Jeigu esate užsiregistravę ir prisijungę prie tam tikro teikėjo, jūsų apsilankymas taip pat gali būti susietas su jūsų naudotojo paskyra. Teikėjai nepateikia konkrečios informacijos apie duomenis, kuriuos naudoja jų socialiniai papildiniai. Neturime galimybių patikrinti perduodamų duomenų turinio ir apimties, nustatyti, kaip tiekėjai naudoja šią informaciją. Išsamesnė informacija pateikiama atitinkamo teikėjo duomenų apsaugos sutartyje. Jeigu nesutinkate, kad teikėjas rinktų jūsų duomenis mūsų internetinėje svetainėje, išjunkite papildinius savo interneto naršyklėje. Jei norite išvengti nuorodų į bet kokią veikiančią naudotojo paskyrą, privalote atsijungti nuo socialinės medijos internetinės svetainės, prieš apsilankydami mūsų internetinėje svetainėje.